| SalvatoreLeon a întrebat:

Ieri m-am apucat si eu de jocul IMVU dar am niste intrebari Poti muri la imvu? Poti impusca pe cineva? Poti sa te casatoresti sa faci copii? Si cam ce lucruri neobisnuite mai se pot face big grin? mersi astept raspuns funda pentru cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| MeMe77 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sa imusti pe nimeni ...nu poti murii si creca nici sa te casatoresti dar in nici un caz sa ai copii
Pe IMVU povestesti cu alte persoane si iti imbraci caracterul ssi te plimbi

Atat imi aduc aminte ultima data cand am jucat

Sper ca sunt de ajutor

| SalvatoreLeon explică (pentru MeMe77):

Am inteles... deja ma plictisit daca nu poti face nimic nu stiu daca e asa cum zici dar ai fost singura persoana care mi-a raspuns ceva concret big grin mersi

6 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

De ce p*** mea ai vrea neaparat sa impusti pe cineva intr-un joc? ia-ti counterul disperatule!

| Mihai929 a răspuns (pentru pLeX):

Calm

| SalvatoreLeon explică (pentru pLeX):

Usor cu limbaju vere ca te trosnesc, Doar am intrebat o seara buna si tie

| pLeX a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

In primul' rand, nu's vartu'....si'n al doilea, chiar daca ai avea ghinionu sa ma trosnesti, tot n'ai avea parte de neuroni sa joci cv fara sa violezi minori in jocuri... spor la iocurile tale maro!

| SalvatoreLeon explică (pentru pLeX):

Stiu ce zici toata lumea e tare in spatele pc-ului tongue