| GamEOfF a întrebat:

Am si eu nevoie pentru ca vreau sa-mi hostez un server de mietin2 si vreau unu gata facut de lvl maxim 99 mod pvm si pvp ma ajutati

Răspuns Câştigător
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Uite eu iti dau niste idei : pune lv maxim 250; pune iteme epice la shop; fa dala cu skiluri p grad cavalaresc si schimba rasa:pune o muzica noua de exemplu map1 o alta muzica nu din metin normala de pe net stii tu. Funda plz. A si fai un site.

2 răspunsuri:
| GamEOfF explică:

K eu vreau asa sa il fac 99 pentru eu il hostez cu unu si vor fi 2 sv in unu daca stii gen ro mai multe in unuwinking si oricum ii fakeam site dar am nevoie de un link de dowloadwinking

| GamEOfF explică:

Mai eu vreau link de dowload nu idei