| stefan2000_6145 a întrebat:

Salut am si eu o imprimanta canon pixma ip2000 de vreo 3-4 ani a mers perfect pana cand am vrut sa o instalez iar sa scot niste documente si nu a mai mers cartusele sunt noi am luat toate chiturile posibile de pe net chiar si de pe situ lor oficial si tot nu merge ce probleme poate avea?

Răspuns Câştigător
| jjocuri a răspuns:

Eu cred ca a doua oara cand ai instalato a facut un scurt sa sa suprea solocitat de la vreun soc electic sau.etc dar nu e din cauza programuli de insatlare