| Mirela a întrebat:

cine are imprimanta Canon pixma mp 250 / [cineva care se pricepe la aceasta imprimanta]? Acum cateva zile am dus cartusele la cineva si mi le-a incarcat, apoi cand sa le instalez.au mers amandoua, si am scos cateva imagini de proba si nu mi-a placut cum a scos-avea o tenta de mov, si nu mi se parea normal.asa ca m-am hotarat sa le scot din locul lor si sa le pun inapoi[gandindu`ma ca poate na, nu am pus bine cartusul color]. apoi cand am pus cartusele la locul lor...imi arata ca, cartusul negru nu se "instala". si nu mai pot scoate nimic la impr. iar apoi colac peste pupaza.nu stiu ce i-am facut dar mi s-a aprins si beculetul care are ca semn un triunghi iar in interiorul lui este un fel de fulger.si acum nu mai pot nici sa scanez straight face si am mare nevoie sa scanez niste documente. Cine ma ajuta cu sfaturi, ii ofer o fundiiiita love struck! Merci ca a-ti avut rabdare sa cititi tot si sa ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| kogi1983 a răspuns:

Eu am avut. eroarea este ca nu mai recunoaste cartusul si va trebui sa iei altul dar la scaner nu inteleg ce are