| Answer1 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Acum multi ani tin era un joc in browser care iti prezicea viitorul. Jocul era funny pentru ca tu puteai sa scrii raspunsul in timpul intrebarii. Jocul avea un personaj care arata ca si aladin din cate tin eu minte si se numea ceva cu conqilator sau quenqestilator ceva de genul. Poate isi aminteste cineva. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că e vorba de "Ask Guru Joe Game".

https://www.primarygames.com/holidays/birthday/games/gurujoe/

| Answer1 explică (pentru anonim_4396):

Buna, iti multumesc pentru raspuns. Jocul este asemanator doar ca nu acelasi.