| Answer1 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Acum multi ani era un joc foarte funny in Browser care iti prezicea viitorul. Tu aveai posibilitatea sa scrii raspunsul in timp ce se punea intrebarea. Imi amintesc doar ceva cu intraba Conq sau conqui si asa ceva. Am tot cautat pe google dar nu gasesc nimic. Tin minte ca era cineva imbracat ca si Aladin sau asemanator. Ar fii foarte cool daca cineva isi mai aduce aminte. Multumesc!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Multe jocuri din trecut au disparut de pe internet, mai ales ca se folosea Flash Player, care nu mai e suportat de browser-ele din prezent (cu cateva exceptii).
Mi-ai amintit de "Conquistador", dar acela era joc de cultura generala (nici el nu cred ca mai e disponibil pe browser).