| UltimateFlame101 a întrebat:

am Mc Affee ca antivirus dar a expirat si nu mai fece nimic acum am gasit Kaspersky si ma intrebam daca are ceva daca dezinstalez Mc Affee pentru a instala Kaspersky adica mi se va intampla ceva la PC?

4 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Ca sa instalezi alt antivirus cel anteriror trebuie dezinstalat daca nu calculatorul tau o sa se miste in reluare pana instalezi windowsul

| UltimateFlame101 explică (pentru MrWanted):

Eu downloadez setup-ul de pe net dupa care dezinstalez MC Affee si instalez kaspersky...e bine?

| Parale a răspuns:

Eu am Karspersky si merge foarte bine e in limba romana dar la o luna trebuie sa activezi licenta sa o elimini pe cealalta. E cam complicat.

| UltimateFlame101 explică (pentru Parale):

Gata am facut eu trebuie odata la 80 zile dar am trisal reset deci...