| Yoji a întrebat:

Salut am si eu o intrebare

as vrea sa cumpar boost in need for speed world cu telefonul si nu stiu ce sa fac...sa trimit (poate merge), sa nu trimit (poate e fake)!

practic e fake sau nu? pot sa trimit linistit?

ajutati-ma va rog... Funda

Răspuns Câştigător
| StarKIonutZ a răspuns:

Salut! Sa stii ca nu e fake deoarece este o firma mare si daca fac fake-uri sunt dati in judecata procese etc etc.Ma rog asta nu conteaza dar sugestia mea este sa nu donezi intr-un joc ca acesta ti-as sugera daca vrei sa donezi fa-o la wow blizzard (abonament 50lei pe luna). Funda?

1 răspuns:
| vali1616 a răspuns:

Merge caci eu am donat de multe ori