| Yoji a întrebat:

. am si eu o intrebare. la need for speed world daca faci lvl 50 primesti masina cv? sau stiu eu... si cum as putea sa imi cumpar un bmw m3 gtr fara sa cumpar boost! plz dau funda.

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Lamborghini Murcielago LP 650-4 nu o sa fii dezamagit deloc happy. Funda?

3 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Daca faci lv 50 pe NFS World, primesti 100k $ cash si atat! Masina nu primesti, si nu exista alta cale de a cumpara un M3 GTR fara boos. Funda?

| Yoji explică (pentru Eus3b1u995):

Si as mai avea o intrebare... ce masiana sa imi cumpar dintre:
Ford Mustang Boss 302 '12
Astron Martin v12 Vantage
Bentley Continental Superspots Convertigle
Dodge Viper Srtio
Lamborghini Murcielago LP 650-4
Lamborghini Galardo LP 560-4
Porsche 959
? de data asta dau funda!

| Eus3b1u995 a răspuns (pentru Yoji):

Lamborghini Murcielago LP 650-4 nu o sa fii dezamagit deloc happy. Funda?

| ILIKEBLUE a răspuns:

Nu cred.Nu stiu daca primesti.Un prieten de al meu nu a primit nimic