| Tiberiu2012 a întrebat:

Cine stie un FIFA 10 (NO DEMO) functionabil. Am gasit asa ceva dar imi zice ca imi trebuie CD original. Am inteles de la prieteni ca se poate face cu Deamon Tools, dar nu stiu cum se foloseste. Ma puteti ajuta? Multumesc. Pentru informatii ID messenger : stefantiberiumotricala@yahoo.ro

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cand ti-a aparut "CD Original" inseamna ca trebuia sa pui un crak jocului.Gasesti pe net.Jocul va rula doar daca indeplinesti cerintele de sistem si daca ii pui un crack (evident atat jocul cat si crack-ul sa fie instalat corect).

Bafta!