| DnX a întrebat:

Am gasit acum cateva zile un fel de ceas intr-un subsol, dar nu stiu exact ce este, la ce foloseste, cat de vechi este si cat de valoros este, daca ma puteti ajuta ma puteti contacta pe adresa de Email: danutstancu95@yahoo.ro sau ID de Messenger: danutstancu95! Eu am sa va dau poze detaliate si poate ma puteti ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
| acerr a răspuns:

Unde putem vedea poza? ce scrie pe el? se vede ceva inscripitii? du-te la un ceasornicar cred ca te lamureste pe loc