| coso1234 a întrebat:

Salut mi-am luat fifa 12 demo. rar am gasit parola si am extractat fila iso dar cand incerc sa-l fac cu daemont tools nu-mi merege zice windows nu poate citi de pe disc

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

E vrajeala, nu a aparut fifa 12 demo.Ai grija poate sa fie un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare pe 13 septembrie fifa 12 demo. nu stiu ce ai descarcat tu, dar numai fifa 12 nu e.

| KentON a răspuns:

Incearca sa instalezi cu pwer ISO...si zi-mi si mie parola te rog mult ca nu o gasesc nicaieri...

| tamasan a răspuns:

Salut! si eu am aceeasi problema cu fifa 12, dar acum am luat altul, care cica merge cu daemon tools... Te rog zi-mi si mie parola si iti dau si eu asta care merge! merci!