| Stralis a întrebat:

Salut am si eu o intrebare
Cum fac si eu un videoclip care sa il pun pe YouTube!?(ADICA SA IMI FILMEZ ECRANUL) Si imi trebuie camera Web? sper ca nu!

5 răspunsuri:
| OneShot001 a răspuns:

Daca te referi la facut video cand joci pe un joc incearca Fraps!
este cel mai bun din cate am incercat : http://www.fraps.com/download.php

| Anonimul3315 a răspuns:

E logic ca trebuie camera web ca cu ce filmezi chiar nu pricep si verisormiu punea o intrebare mia logica si are 5-6 ani si ca sa o pui pe you tube trebuie sa ai cont pe el apropo scuze pentru ce am zis inainte dar e ciudat ceai intrebat si apropo si un perieten ne-am pus pe you tube daca vrei sa ne vezi scrie Noile Comedii. Sper sati placa.

| qpDarkD a răspuns:

Eu m-am filmat din greseala cu un program
cauta programe de filmat jocuri

| emstrong a răspuns:

Cam studio.nu e un prog asa de greu

| emstrong a răspuns:

Cam studio