| GabRi3l a întrebat:

cine imi poate spune urgent cum filmez un joc cu bandicam deoarece dupa ce filmez si ma uit la videoclip se vede doar facecam si se vede ecranul negru.Jocurile pe care incerc sa le filmez sunt: TF2 si Pirates Vikings and Kings 2. Sper sa primesc raspunsul cat mai repede este foarte important pentru mine.Cine imi v-a da un raspuns la aceasta intrebare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Nu e bun bandicam foloseste Sony vegas sau camtasia studio! Bafta!