| mnk3241 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum pun un bind la cs1.6 de genul bind f "say /lock" dar fara sa se vada in tot chatul? Intelegeti voi.

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

In mod normal bindurile pe care le faci tu nu apar in chat. daca e o comanda gen "say"la bind, atunci o sa apara doar ce ai pus tu sa se vada. dar cand iti faci setarile, ceilalti nu vad ceea ce faci tu

| parola1111111111123 a răspuns:

Apasa pe ~ pentru a deschide consola si acolo in consola iti scrii bind-ul tau. Sper ca te-am ajutat!
`

| mnk3241 explică (pentru parola1111111111123):

Stiu asta, dar cand apas tasta respectiva nu vreau sa mai vada toata lumea ce comanda folosesc eu.
stiu ca se adauga ceva in plus pe langa ce am aratat eu