| Gam3rYT a întrebat:

Am si eu o intrebare: De curand m-am hotarat sa imi iau gta 5 si mi-au zis multi prieteni ca in modul online scad frameurile. Este adevarat? Mie gta 5 imi merge pe setari low cu rezolutia 1280x800 in single player.(30-52fps)

Dau funda celui care imi raspunde

Componente:G2030 3.0ghz/6gb ram/amd radeon 6570 2gb

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Gresit! In campania singleplayer frame-urile scad iar in online cresc deoarece in online nu exista animale si alte lucruri care exista in singleplayer, astfel in online ai fps mai mare! Ca si placa video recomand RX 460, un best buy la banii ei (600 lei).

| Edisor27 a răspuns:

Este adevarat scad destul de mult. Pentru ca este un joc destul de mare si de aia. Pentru a nu scadea frameuri-le trebuie sa ai maxim o placa video GTX