| S1mplu a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare pentru cine poate sa raspunda.

Am Windows XP original si din cate mi-am dat seama,pare sa fie OEM, intrebarea mea este :

1).Pot instalat windowsul pe un alt calculator la altcineva?
2).Daca nu, care poate fi instalata pe mai multe calculatoare din licenta OEM sau Retail?
3).Este o problema, daca intalez windowsul cu tip de licenta OEM pe alt calculator si activez prin telefon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio problema daca il instalezi pe un alt pc. Iti faci un dvd bootabil si apoi il bagi in alt pc

1 răspuns:
| S1mplu explică:

Avandu-l in acelasi timp si la mine in calculator are vreo problema?