| HikariAi a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cine stie bine jocul league of legends. Cum e chestia cu bonusurile ranked, asta n-am inteles-o. adica: skinuri, iconita, chenar pentru baner de profil si etc. Eu acum sunt bronz 1, si normal ar trebui sa-mi dea iconita, cel putin asa scrie pe site. Mi-a spun cineva ca iti da in 12 zile, dar mai stiu pe cineva care are silver 5 si il are de 1 luna si ceva si tot nu i-a dat nimic pana acum... Si inca o intrebare mai am, care e treaba cu Season 1, 2 si 3. Am vazut multe persoane care au bronz in season 1 si silver in 2, ce inseamna asta? unde joaca ei? Va rog, lamuriti-ma si pe mine careva cu chestiile astea.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

La sfarsitul sezonului se dau toate bonsuruile. In functie de ce liga o sa fi la sfarsitul sezonului o sa primesti unul din bonusurile acestea:
http://beta.euw.leagueoflegends.com/......-3-rewards
Se organieaza cate un sezon pe an, nu joaca nicaieri, joaca de mai mult timp, de aceea sunt in sezonul acela in liga respectiva.

| HikariAi explică (pentru CM7YRE):

Multumesc! Am inteles acum.

1 răspuns: