| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar FIFA 18 pe PC cand apare. Sa il iau de pe Origin sau G2A? Care este diferenta? Precizez ca nu am mai cumparat jocuri, asta o sa fie primul.

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Eu zic sa iti iei de pe origin, am cumparat si eu jocuri de pe origin si nu am avut nici i problema cu key, sau cu instalarea jocurilor, si este ieftin!

| TheUnluckyClaudiu explică (pentru alexboss2020):

Si cum bag bani in origin? O sa fie primul joc cumparat si nu prea ma pricep, merge paysafe?

| alexu1 a răspuns:

Cumpara de aici http://bit.ly/reducere-fifa-18