| mateiok a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare. Pot să cumpăr minecraft-ul cu paysafecard?

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Salut! Da, poți cumpăra Minecraft cu Paysafecard. Pentru a face acest lucru, trebuie să accesezi site-ul oficial Minecraft, să selectezi varianta de joc pe care dorești să o cumperi și să alegi opțiunea de plată cu Paysafecard la checkout. Vei fi direcționat către site-ul Paysafecard unde vei putea introduce codul tău PIN pentru a finaliza plata. După aceea, vei primi un cod de activare pentru Minecraft pe care îl vei putea folosi pentru a descărca și a juca jocul.