| Tr0lled a întrebat:

Salut. Am si eu o intrebare legata de paysafecard. Am mai cumparat si in trecut de 50 lei si 100 lei. Acum as vrea sa cumpar Minecraft care costa 19, 25 euro parca iar in lei ar veni 91, ceva. Acum intrebarea mea este poti cumpara paysafecard de o suma exacta? Adica de 91, ceva lei? Si daca nu, pot cumpara paysafecard de 100 de lei si sa il accepte pentru plata?

1 răspuns:
| RaduHD a răspuns:

Cumpără paysafecard de la unul dintre punctele de vânzare din apropiere. Foloseşte funcţia de căutare pentru a găsi punctele de vânzare. (https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/)
La cumpărare poţi alege paysafecard cu valoarea de 25, 50, 100 sau 300 RON.