| Luigy a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare si anume de ce nu imi merge OpenGL la Counter Strike 1.6? Am tot ce ii trebuie la placa video dar degeaba, am avut o placa video mai mica si mergea am pus una mai mare si nu mai merge. Windows-ul l-am reinstalat de atunci de 1000 orisad ce ii pot face? DAU FUNTITAbig grin!

Răspuns Câştigător
| ecstasy a răspuns:

Sigur ai instalat driverele de la placa video? Si,degeaba reinstalezi Windows de n ori,daca nu merge, abordeaza altfel problema...A, nu uita de Directangry9 cel putin)...

2 răspunsuri:
| Luigy explică:

Gata am luat DriverEasy si a cautat driver si a gasit un driver de placa video si acum imi merge mz! Pana acum nu bagam eu driverele corecte! mz!

| BauBau_3664 a răspuns:

Daca nu merge openGl baga D3D parca