| fcb1234 a întrebat:

Salut Astept raspuns. Dau funda. Ma joc couter strike de curand mi-am reinstalat windos-ul, dar acum nu imi mai merge cs-u in openGL oare de ce? imi scrie ca nu suporta. doar e acelasi windows. inainte mergea. ce trebuie sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| BobbyMaster0fPC a răspuns:

1) Ti-ai instalat driverele pentru placa video?
2) E acelasi, acelasi windows? Sau acelasi counter-strike?

| fcb1234 explică (pentru BobbyMaster0fPC):

Am totul instalat acelasi windows acelasi counter strike. dar nu merge. drivere la fel

3 răspunsuri:
| fcb1234 explică:

Am rezolvat problema. am instalat alt driver fata de celalalt si merge. mersi de ideea cu driveru.