| LastKissu a întrebat:

tocmai am instalat Call of Duty Modern Warfare 3 si nu stiu ce problema are ca nu mi se vede scrisul calumea adica e in purici si nici nu se intelege stie cineva dc multumesc

4 răspunsuri:
| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Recomand Black Ops e super tare frate nu ma mai satur de el:X[incearca-l si vei vedea ca nu o sa-ti para rau]

| kingD0G a răspuns (pentru Septiiiiiiiiiiiiiiixxl):

El nu a spus ce sa ii recomandam, el a spus ca are o problema, fa diferenta.

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns (pentru kingD0G):

Stiu frate, dar incercam sa-i spun sa ni isi mai piarda vremea cu el ca nu are rostbig grin

| LastKissu explică:

Deci stie cineva care este problema? happy