| ZeroSix a întrebat:

Salut
Am si eu o intrebare. Unde se salveza consola din Counter-Strike 1.6?
Am cautat pe forumuie site-uri si nu am gasit nimic sad si am nevoie sa vad ceva in consola. Dar nu e de mult este de azi ce vreau sa vad happy
DAU FunDa happy

Răspuns Câştigător
| MihaiFCB a răspuns:

Ea nu se salveaza automat;(( faci Print Screen cu butonul Print Screen SysRq ( e langa scroll lock) si apoi te duci in Paint si dai CTRL+V O zi buna!

1 răspuns:
| ReiVaN a răspuns:

Scrii snapshot si face o poza pe care o gasesti in cstrikehappy
funditabatting eyelashes?