| AlexDinTimis a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare urgenta! Am un comp cu pentiumr dual core e6600 de 2. 80 ghz, placa video geforce 9500gt 1gb si 2gb ram! Jocurile imi merg foarte greu, aproape toate si am chemat pe cineva sa mi-L faca! Dar degeaba! Tot asa imi merg! Ce pot sa fac? Help me pls!

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ce jocuri incerci sa rulezi?

| AlexDinTimis explică (pentru Zangetsu):

Modern warfare 3, Singularity, Gta 4, multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul baga un 7 sau vista se poate sa fie de la windows daca ai xp.Bafta

| AlexDinTimis explică (pentru anonim_4396):

Windows-ul l-am instalat acum cateva saptamani deci nu cred ca are ceva xp-ul.Si windows 7 nu prea ii impresionant. L-am avut si nu am putut rula jocuri ce le-am jucat pe xp.

| AlexDinTimis explică:

Am windows xp sp3. Normal ar trebui sa mearga jocurile. Viteza am crescut-o pana la 3. 40ghz.