| IKiraVlane a întrebat:

Am si eu o mica problema cu cs-ul, caracterul a inceput sa-mi mearga foarte lent, desi am reinstalat windows-ul are tot aceeasi problema steam/non-steam, mi s-a spus ca e problema cfg-ului dar nimic. PLEASE HELP. Dau funda celui care stie.

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Da...posbil si din cauza cfg, am pățit si eu. Posibil sa ai lag, reinstaleaza cs, cauta pe google setări unlag eu stiu doar de "rate 25000". Daca persista problema încearcă sa dai un restart la wi fi

| IKiraVlane explică (pentru Alexandruuu88):

Am reinstalat cs-ul dar problema tot persista, lag-ul nu cred ca e problema, am descarcat si alt cfg dar nimic (win 10)