| dosia26 a întrebat:

Salut. Am si eu o problema. Am emulatorul Gameloop pe laptop si am instalat call of duty mobil. de cateva zile de cand au facut asta update la joc imi intra in joc dupa ce il instalez. Imi descarca ceva harti si resurse. vreo 30% si deodata nu mai vrea sa mai descarce si se muta de la una la alta...il inchid si cand il deschid iarasi imi da o eroare '' Failed to extract resources needed by ii2CPP'' si nu ma lasa sa intru in joc. m-am uitat si pe Youtube si imi da varianta telefon si la pc nu gasesc...ce pot face sa pot juca si eu in continuare? multumesc frumos de ajutor!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu toate jocurile de mobil functioneaza pe pc-uri! degeaba emulatorul...