| dosia26 a întrebat:

Salut. am si eu o prolema. joc call of duty mobil de pe emulator(gameloop). am descarcat toate hartile, armele, jucatorii, etc. problema este ca la 2-3-4 zile imi da sa le descarc iarasi parca este prima data cand iau jocul. Si nu isi face nici un upgrade la joc sau la emulator. Doar ma pune sa le descarc iarasi. Nu stiu ce sa ii fac sa nu ma mai puna sa le descarc de la 0%

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bine îți face. Sper sa iti ia foc PC-ul. Va credeți mari gameri și jucați pe PC jocuri create pentru mobil.