| MikeZG a întrebat:

Am si eu o problema: am instalat spiderman the movie si cand il deschid spune "you must have a TNL capable 3d card to play this game ". Ce sa fac?

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

TNL vine de la Transform and Lighting, probabil ai o placa video veche daca nu are asa ceva. Fie revii cu detalii referitoare la placa video, poate exista o solutie (personal ma indoiesc, dar alti utilizatori TPU pot avea alte idei) fie faci rost de o placa video mai performanta. Succes!