| AnDrEios a întrebat:

am o problema cand vreau sa instalez yahoo messenger 11.5 de pe siteul oficial astept sa se instaleze si dupa apare ca e blocat si nu poate sa se instaleze toolbaru si apare install unsuccessful si ca nu sa instalat corect ce sa fac sa mearga dau funda si vot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine se instala aproape de tot dar ramanea blocat chiar la finalul instalarii asa am descarcat versiunea 9 de pe hit.ro si merge fara probleme