| BogdanN154 a întrebat:

Am si eu o problema. cand instalez Hitman Blood Money pe Pc intru in joc[Pe laptop imi merge jocul, dar vreau sa il fac pe Pc doarece laptopul l-a luat fratele meu cu el, cand a plecat in strainatate ], se incarca putin, apoi ma scoate din joc, fara eroare fara nimic! ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Probabil nu ai un sistem destul de bun pentru a rula jocul. Ce configuratii ai la PC?

| KobraXS a răspuns:

Eu cred ca din joc ori iti lipseste o fila sau jocul este stricat.