| KataD a întrebat:

am si eu o problema cu Assassin's creed 4 Black Flag. am foarte mare lag chiar daca setarile grafice sunt la minim.
am urmatoarele:-procesor: AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core Processor 6000+(2CPUs), ~3.0 GHz
placa NVIDIA GeForce 8200, total memory 2280 MB
ce as putea face sa nu mai am lag?

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai in primul rand cere un procesor quad core, dar sa zicem ca e ok procesorul tau, ce te trage in jos cel mai mult e placa video, este foarte veche ma mir ca iti intra in joc. Daca nu iti cumperi o placa mai buna, ma indoiesc ca te poti juca ceva iesit din 2010 incolo.

| TheAndi22 a răspuns:

Pune o rezolutie mai mica.

| TheAndi22 a răspuns (pentru TheAndi22):

P.S. Nu sunt sigur ca PC-ul tau poate rula Ac Black Flag...