| Cr7Ionutz a întrebat:

Ce Assasin's Creed mi-ar merge bine? Nu conteaza daca este la low

Win 7 ultimate 32-bit

Procesor AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 5200+(2 CPUs) 2.7 GHz

Rami 2 GB

Placa video NVIDIA GeForce 9400 GT Approx total memory 1200MB

Rezolutie 1440x900

P.S:Nu imi dati can you run it pentru ca unele jocuri care zice acolo ca nu imi merg imi merg foarte bine in pc

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Toate chiar si 3(dar la low-medium)

| raikidd a răspuns:

In afara de 3 care nu a aparut toate iti merg perfect medium-high(toate in afara de 3 folosesc acelasi engine grafic)