| Mihai212 a întrebat:

Salut..Am si eu o problema cu ETS2..Astazi l-am luat pentru prima data si din pacate nu m-am putut juca deloc.Atunci cand mi se incarca chestia aia cu Loading,la final,imi apare ecranul negru si ma scoate din joc si imi apare eroare, Euro truck simulator2 NU MAI FUNCTIONEAZA...Versiunea demo mi-a mers, asta full....deloc.

1 răspuns:
| AskAlex a răspuns:

Pai, e de la placa ta video, sau e o eroare din fisierele jocului. Downloadeaza-l de pe site-ul oficial daca vrei sa nu aiba erori.