| running24 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul "The Incredible Hulk Video Game'(PC) Dau Dublu click pe Shortcut intra in joc si se aude sunetul dar nu apare imaginea.Dc? Ce tb sa fac? Va rog ajutati-ma! Am 1Gb ram si ati radeon 9250 si dupa cerintele jocului am mai mult de cat tb.Asa scrie si la jocul cumparat dar tot asa imi face! ce sa fac Help! Dau Funda + Vot

1 răspuns:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

Ashteapta ca o sa-ti apara ceva in stanga si dai click si mere