| Rocker4Ever a întrebat:

Salut am si eu o problema cu Metin2Epical cand incerc sa ma loghez uneori ma scoate din joc si daca intru intr-un portal ma scoate din joc ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Jocul are foarte mult lag.Deaca stai 5 minute pe server e bine (te scoate din 2 in 2 minute ) la portaluri e la fel tot din cauza lagului.Am jucat si eu pe acest server si se misca extrem de greu.Iti recomand sa cauti alt server privat pentru ca sunt 1000 de private.

3 răspunsuri:
| Silviu765 a răspuns:

Nu stiu dc te scoate dar poti sa imi dai si mie site de la Metin2Epical! pls

| TheAndreiBoss a răspuns:

Da te inteleg si eu am jucat epical e un lag infernal de aia m-am si lasat de el.

| Smecherul_8508 a răspuns:

Salut! Iti spun ce se intampla : LAG foarte mare! Si la portal e aceeasi chestie. Iti recomand sa iti cauti alt privat deoarece sunt o groza de servere.