| Nutzuh a întrebat:

Am si eu o problema cu o camera web Canyon CNR. WCAM43g. Deci instalez driverul si apoi imi apare pe ecran iconul acel pe care dai sa vezi daca merge, dar cand dau pe el imi apare ceva de genu "Soryy you have no video capture hardwer" sau "Video capture will not function properly" si apropo nici camera nu se aprinde cand apas pe buton. Va rog mult ajutati-ma. Cu mult respect IONUTZ

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Iti merge portul USB? Windows-ul iti gaseste camera? Daca nu, fai windows update. Daca nu merge asa inseamna ca e camera defecta. Incearca pe alt pc sau la un prieten. Daca nici asa nu merge trimite-o inapoi de unde ai luat-o sa primesti alta. Se poate sa fie stricata din fabrica.