| FreshRedBull a întrebat:

Buna TPU am o camereweb de la Trust cu CD original dupa ce instalez camera imi da o eroare: Sorry, you have capture hardware. Video capture will not function properly caut de ceva timp rezolvare si nu merge inainte aveam tot camera asta da la alt calculator si mergea nu mai stiu ce sa fac.
Dau funda!

1 răspuns:
| Obsolete a răspuns:

Cauta drivere pentru camera web pe internet cele de pe pc sunt probabil oudated pentru sistemul pe care il folosesti.