| bogdan1423 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu pc-ul. Cand stau pe net imi apare un ecran negru cu albastru nu se intelege nimic ca si cum se opreste pc-ul, mi se opreste si hardul? Stie cineva? Am instalat si windowsul si tot asa face

2 răspunsuri:
| Raydar a răspuns:

Daca ai Reinstalat deja windowsul, E posibil sa fie o componenta.vezi ramii de obicei de la rami se intampla asta,Scoate o placa de rami,si vezi daca mai face la fel,pentru ca sigur un ram e pe moarte,daca nu e asta, anunta, eventual lasa Id tau aici

| bogdan1423 explică (pentru Raydar):

Multumesc Raydar dar am rzolvat problema era de la frecventa de la ram era prea mare. Acum nu mai am probleme.Ms oricum