| Dobitoc a întrebat:

Am si eu o problema cu pes 2011 inainte sa intru in joc imi spune PES2011 has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience si ma scoate.De la ce poate fi? Am reinstalat jocul de cateva ori si tot aceiasi problema!

2 răspunsuri:
| manda a răspuns:

Nai cerintele necesare pentru joc sau nu l-ai instalat bine dar cred ca nu ai cerintele necesare ca mie imi merge fara probleme

| vlad376_8745 a răspuns:

Poate nu ai RAM-i suficienti sau placa video nu corespunde la cerintele jocului big grin