| allabnormal a întrebat:

Buna,TPU.intrebare mea este: cum pot sa-mi repar yahoo messenger? l-am dezinstalat si reinstalat de vreo 3 ori sa zic si tot imi apare o problema ceva in genul:"has encountered a problem and needs to close we are sorry for the inconvenience" si nu stiu ce sa-i mai fac.

2 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

L-ai dezinstalat clasic din control panel si au ramas urme in pc cu setarile si erorile precedente, pe viitor foloseste revo uninstaller pentru dezinstalarea aplicatiilor.Pentru vista, win 7/program files stergi yahoo, users/contul tau/appdata/local si VirtualStore\Program Files\, stergi yahoo.Tot in appdata\roaming\stergi yahoo.
Reinstalezi yahoo.

| Radulescu_Alexandru_1991 a răspuns:

Si eu am aceleasi problema cineva sa ma ajute dau funda