| Eduard99ant a întrebat:

am si eu o problema cu Sims 2. cand vreau sa construiesc case nu se vad peretii. si nu stiu dc. daca stiti va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Vendetta47 a răspuns:

Descarcati un Crack care sa aiba Build Mode. Funda plsss.

1 răspuns:
| Dennii14 a răspuns:

Pai unde ai ala cu bluid mode si buy mode si family si alea mai jos e ceva asa palt sau ceva de gen dai pe ala si pui pe penultimul sau al2lea si iti apar peretii..depinde pe al2lea daca dai ti se vad doar in spate daca dai pe penultimul ti se vad toti peretii nu se mai vede inauntru in casa. Sper ca te-am ajutat. FUNDAbig grinbig grin