| Byencutzz a întrebat:

Buna TPU:*. mi-am instalat sims 2, acum 2 zile, si nu stiu cum sa construiesc o casathinking Cand dau sa`mi construiesc peretii nu`mi apare nimic thinking Nu stiu cum sa facsad. Un mic ajutor, va rog sad:*.
Multumesc! happy

1 răspuns:
| enyy93 a răspuns:

Mai intai trebuie as construiesti pereti aia ii gasesti acolo unde ai si garduri.banuiesc ca si u faceai aceeasi greseala care o faceam si eu incercam sa pun tapet direct fara zid.astept funda daca ti-am fost de ajutorhappy