| claudiu99 a întrebat:

La the sims 2 am o problema... merge foarte bine dar cand dau sa cladesc sunt doua pintograme una cu un fotoliu si celalalt cu fierastrau si ciocan. cel cu fotoliul merge insa celalalt nu. de exemplu as vrea sa fac peretii si nu imi apare nimic cand dau pe teren sa selectez acea portiune unde vreau ca construiesc nici cand dau clic iar restul de la pintograma asta nu merge nimic.
VA rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| Bratzz a răspuns:

Deci! aceea problema o am si eu, insa e simplu! La sims 2 simplu nu poti sa construiesti, dar am gasit o smecherie. Baga peretii vopsiti, covoarele si ce mai ai in dosare din cerculetul cu fotoliu. Daca nu intelegi ceea ce zic eu da-mi id-ul tau si iti voi explica mai clar ca sa intelegi ajutandu-ma si de imagini happy

| claudiu99 explică (pentru Bratzz):

Multumesc!

| Bratzz a răspuns (pentru claudiu99):

Cu placere >:d