| kalibru7 a întrebat:

Salut AM si eu o problema cu un joc
acum un an sau mai mult ma jucam rise of legends si nu imi dadea nicio eroare acum am accelasi pc si ma scoate din joc intru ma joc imi merge bine dar mai mult de 5 minute nu ma tine stie cineva din ce cauza face asa va rog ajutati-ma as vrea tare mult sa ma joc din nou fara problema jocu asta
dau funda celui care imi spune solutia cum sa repar jocu sau ce trebuie sa fac
multumesc anticipat

1 răspuns:
| edyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Uite
Ori e ceva la joc ori poate ca s-a facut privat si trebuie sa platesti. Funda laughing