| kalibru7 a întrebat:

Salut AM si eu o problema cu un joc

acum un an sau mai mult ma jucam rise of legends si nu imi dadea nicio eroare acum am accelasi pc si ma scoate din joc intru ma joc imi merge bine dar mai mult de 5 minute nu ma tine stie cineva din ce cauza face asa va rog ajutati-ma as vrea tare mult sa ma joc din nou fara problema jocu asta

dau funda celui care imi spune solutia cum sa repar jocu sau ce trebuie sa fac

multumesc anticipat

1 răspuns:
| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

De stiut stiu cam ce are are un bug vezi poate nu-i aceeasi versiune sau ai dezistalat sau sters ceva care permitea jocului sa meara uitate atent la setari proganeazali in asa fel ca-sa iti mearga