| zbooratoru97 a întrebat:

Sunt nou pe aici si ca sa incep, am o problema. Deci am un Asus Lamborghini, si Battlefield 3. Cand intru pe un server de battlefield, dupa 20 de minute imi da o eroare cu urmatorul mesaj " Your connection to server timed out ". E destul de enervant deoarece pana acu cateva luni mergea ok, dar de atunci nu stiu ce s-a intamplat. Am incercat cu oprirea Upnp si SSDD, dar tot n-a mers. AM incercat si sa repar instalarea sau ceva de genu pe battlelog, tot nimic. Au fost momente cand ma jucam cateva secunde, nu 20 min. Am mai avut eu o problema ( jocu se bloca dupa 10 minute de gameplay in single si multiplayer), dar am rezolvat-o repede. Stiu ca EA nu te ajuta.

Va rog sa imi spuneti si mie o metoda ( sau mai multe) cu ajutoru' careia sa pot rezolva asta. Multumesc anticipat!

FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te da afara de pe, server pentru ca sunt prea mullti oameni pe acel server, si netul nu mai suporta atatea conexiuni