| BlackNight2012 a întrebat:

Am Si Eu O Problema Cu Un Laptop Lenovo G555 Sa Va Spun Si Componentele Lui. Processorul AMD ATHLON X2 M320 2.10 GHz Ram 2048 GB adica 2GB Si (Usable 1, 75 GB) Placa Video Ati Mobility Radeon HD 4200 HDD 250 GB. Asa Cand Vreau Sa Instalez Windows Xp Service Pack 3 Pe Laptop Stiti Ca Prima Data Va da sa Faceti Partitiile Acelea Adica Local Disk C Unde Se Pune Windows Adica Unde se Instaleaza Windows-ul Si Dupaia Faceti Partitiile Alea 2 D Si E Asa Eu le-am Facut Pe Toate Cele Trei La C am bagat 39999 La D am bagat 99999 Si La E am bagat 98000 Asa Si Dupa Ce Se Instaleaza Windows Xp Service Pack 3 In C Dupaia Stiti Ca Urmeaza Partea A Doua A Instalari Adica Acolo La Setup will complete in approximately:39Minutes Asa Astept cateva Minute bune Si Stiti Ca Dupaia Apare Installing Devices Asa Eu astept acolo cateva secunde sau minute Si Dupaia Se stinge Singur Laptopu Inainte Nu Ami facea Inainte Asa Cu Windows Xp Service Pack 3 inainte asa puteam sa il Instalez Mereu Da Acuma Nu Stiu ce are De Nu imi apare Aia Si se stinge Acolo Dupa ce nu imi apare Aia Installing Devices acolo astept putin La Installing Devices Ca Sa Ami Apara Si Stiti Ca Fiecare Pc Sau Laptop Paraie Acolo Asa Ami Paraie Si Mie Si Dupaia Se Stinge Singur Laptopu Nu stiu De ce adica Se aude un Zgomotel La Pc Sau La Laptop Acolo Cand Vrea Sa Apara Ala Cu Installing Devices Si Mie cand imi face Asa Se Stinge Laptop Singur De ce Adica Nu Stiu daca din cauza La aia da Se Stinge Acolo cand apare Installing Devices Da Mie Nu Ami Apare Aia Installing Devices Doar Se stinge Singur Mentionez Ca De Pe ACHI Lam Pus Pe IDE ca imi da dea ecranul Albastru Da Pe IDE nu imi Da va rog Eu ajutati-ma help dau voturi+Funda Promit nu mai ajutati-ma cineva ca laptopu Nu este In garantie e de la un baiat cumparat da cand l-am cumparat nu facea asa mergea sa al instalez mereu pe laptop Windows Xp Acuma Am 7 Ca Nu Mai Windows 7 Ultimate Ami Merge Da Xp Nu Stiu ce are Help Plssss ajutati-ma Cu Un Raspuns Dau funda si voturi la toti Promit ajutati-ma Va rog eu Din Tot Sufletelul Meu help ajutati-ma cu Problema Plsss La Laptop?

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Pai nu stiu sigur ce sa sp dar cel mai bine ar fi sa contactezi pe cineva mai priceput poate iti rezolva si daca nu poate lasa windows 7 stiu ca, consuma mult dar macar iti merge... bftwinking