| ionutcris2626 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un joc nou instalat este pentru PC dar cand intr-u imi spune please insert the correct DVD-ROM, select and restart application este vorba despe Call Of Duty World
At War Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

L-ai instalat de pe cd original sau e luat de pe net? daca e a doua varianta verifica daca ai bagat crack-ul

| GdX a răspuns:

Nu l-ai crack-uit.

| Alexuţ02 a răspuns:

L-ai luat de pe net, clar.

Urmează paşii în totalitate cum apare pe site-ul de unde l-ai descărcat, nu ai băgat crack-ul, cel mai probabil.